ACS – SiPass® INTEGRATED – LIGHT

 

Čipový systém s centrální správou pomocí PC    

 

Vzhledem k tomu, že každé dveře mohou mít vlastní řídící jednotku, ACC-AP, inteligentní technologická architektura je velmi transparentní. Toto řešení usnadňuje navrhnout systém přesně na míru dle požadavků investora. Přístupové body jsou také zároveň použity jako průběžná paměť systému, což eliminuje potřebu dalšího hardware. Z hlediska nákladů je tato struktura systému velice čitelná, což umožňuje jednoduše určit náklady na jedny dveře a pro uživatele je tak z hlediska cenových nákladů velice transparentní. Tím je SiPass® INTEGRATED LIGHT   ideální pro bytové domy, které vyžadují systém řízení přístupu. Systém může spravovat ve verzi SiPass® INTEGRATED LIGHT až 16 dveří a 1.000 uživatelů. Systém je v případě potřeby jednoduše rozšiřitelný na verzi SiPass® INTEGRATED MAXX, v případě požadavku na rozšíření o větší počet dveří (nad 16).

Řídící jednotky ACC-AP mohou být připojeny k systému prostřednictvím IP sítě, tak i prostřednictvím RS485. Řídící jednotky jsou předem konfigurovány a mohou být použity bez jakýchkoliv úprav. V případě potřeby lze instalaci snadno přizpůsobit zakázkové konfiguraci, tak, aby splňovala požadavky specifické pro konkrétního uživatele.

SiPass® INTEGRATED LIGHT využívá čtečky karet MIFARE DesFire EV1/2 aktuální generace. Některé čtečky jsou vybaveny integrovaným LCD displejem, který zobrazuje hlášení a pokyny na základě uživatelských práv, což umožňuje přímou interakci s držitelem karty/čipu. Tam kde se funkce displeje nevyužívají, lze instalovat čtečky bez displeje.

Vzhledem k tomu, že software SiPass® INTEGRATED LIGHT je web-based, stačí nainstalovat pouze na jednom počítači. Software automaticky detekuje AP jednotky v systému a pokud je instalace na bázi IP, přiděluje jim síťové adresy. Konfigurace softwaru je rychlá a snadná díky intuitivnímu uživatelskému rozhraní.

Oprávnění uživatelé mohou monitorovat a spravovat SiPass® INTEGRATED LIGHT   odkudkoli pomocí standardního webového prohlížeče. Tyto aplikace mají moderní, intuitivní uživatelské rozhraní a podporují všechny hlavní funkce, jako je například sledování dveří, odblokování dveří a řízení uživatelů.

Systém SiPass® INTEGRATED LIGHT může začlenit dříve nainstalované čtečky, včetně uživatelské databáze a nastavení. SiPass integrated nabízí jednoduchou migrační strategii pro váš existující systém, takže nepřijdete o předchozí investice. Zvláště užitečný je v prostředích, kde jsou informace velmi citlivé a existují obavy z případné špionáže.

 

Systém SiPass® INTEGRATED - aplikační schéma: