Zůstávají vchodové dveře Vašeho domu opakovaně nezamčené?Již Vám někdy byly odcizeny klíče od domu a nebo někomu z vašich sousedů?

 

Pokud ano, pak víte, že ztráta jediného klíče může pro Vás znamenat vážné narušení zabezpečení Vašeho bytu, sklepu nebo také kočárkárny, a tudíž následně výměnu všech kompromitovaných zámků/vložek, následně pak i výměnu někdy desítek i stovek klíčů.

 

Čipové systémy minimalizují rizika plynoucí ze ztráty jednoho čipu a zároveň s sebou přinášejí mnoho výhod, které jsou s použitím standardních mechanických zámků buď zcela nemožné, nebo velice těžko dosažitelné.

 

Uživatelé obdrží místo klíčů elektronické čipy ve formě přívěsku ke klíčům. Použití čipového uzamykacího systému Vám zaručí že:

 

  • dveře se po zavření vždy automaticky uzamknou pomocí elektromechanických zámků
  • při ztrátě či odcizení čipu lze snadno vyřadit tento čip z databáze a tím zabránit jeho neoprávněnému používání (nejde s ním nadále odemykat ani zamykat).
  • do systému lze kdykoli přidat další čipy

 

 

Získáte tak opět kontrolu nad tím, kdo má přístup do Vašeho domu. Díky minimálnímu počtu pohyblivých dílů je provoz čipového systému s uzamykacím elektromechanickým zámkem bezporuchový. Odpadají problémy s nutností výměny poškozených zámkových vložek apod.

 

 

Čipové systémy se v podstatě dělí na:

  • autonomní systémy
  • systémy s centrální správou z jednoho místa pomocí PC s distribuovanou inteligencí správu pomocí PC vč. vzdáleného přístupu z chytrých zařízení.